Anasayfa Blog Sağlık Turizmi Sağlık Turizminde Reklamsız Hasta Bulmanın 5 Yolu!
ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ VE KONSÜLTASYON
%100 ÜCRETSİZ
Formu 1 dakikada doldurun ve sizler için en iyi klinikleri bulalım.
HEALTH TOURISM CLINICS
Hazel D.
Kişisel Sağlık Danışmanınız ✅ Ücretsiz Çevrimiçi Danışmanlık ✅ Kliniklerden Ücretsiz Teklif Alın ✅ Randevularda Öncelik Sizin
Sağlık Turizminde Reklamsız Hasta Bulmanın 5 Yolu!

Sağlık Turizminde Reklamsız Hasta Bulmanın 5 Yolu!

5/5 - 8 Değerlendirme

Günümüzde sağlık turizm yapanların en büyük yaptığı hata hastanın sadece reklamla geleceğini sanmak. Reklamla hasta getirmek 2022 yılından itibaren popülerliğini yitirdi. Artık hastalarda iyi olmayan ve kötü hizmet veren klinik, doktor ve hastanelerin reklam verip hasta aldığını biliyor.

Hastalarda her reklam çıkan firmanın iyi hizmet vermediğini biliyor. Bu nedenle reklam çıkarak hasta alma durumu ne yazık ki günümüzde bir hayli azaldı. Bu içeriğimizde reklamsız hasta bulmanın 5 yolunu sizlerle paylaşacağız.

referansla hasta getirme

1. Referansla Hasta Bulma

Listemizin başında tabi ki de herkesin hemfikir olacağı tek konu referansla hasta bulma. Sağlık turizm firmalarının reklamsız bir şekilde hasta alabilecekleri en iyi yöntem, hastalarını memnun ederek onlardan referanslarını almak olacaktır.

Başarılı bir tedavi ve olumlu deneyim yaşayan hastalar, çevrelerine klinik veya doktor tavsiyesinde bulunarak doğal bir şekilde yeni hastaların direkt sizlerle iletişime geçmesini sağlayacaktır.

Önceliğiniz gelen hastanızın son derece memnun bir şekilde ayrılıp ülkesine dönmesini sağlamanız. Ülkesine döndükten sonra bile hasta ile iletişimi koparmamanız gelecek olan referans sayısındaki artışa etki edecektir.

Fuarla Hasta Bulma
Fuarla Hasta Bulma

2. Fuarlara Katılım

Bir diğer reklamsız hasta getirme yöntemi de fuarlara katılım. Hasta potansiyelinizin olduğu ülkelerde ki sağlık turizm fuarlarına katılmanız firmanız için çok önemlidir. Birebir hastaya dokunup, güven vermek en iyi hasta getirme yöntemlerinden birisidir.

Sağlık turizm fuarlarını bulmanız için https://www.tursab.org.tr sitesini kontrol edebilirsiniz. Ya da sağlık turizm danışmanınızın da sizleri yönlendireceği, sağlık turizm fuarlarına katılım sağlamanız çok önemli olacaktır.

Doktor Hasta Buluşması
Doktor Hasta Buluşması

3. Doktor Hasta Buluşması

Geldik son zamanların en popüler reklamsız hasta bulma yöntemine. Doktor ve hasta buluşmaları, belirlediğiniz ülkeye, belirlediğiniz alanda ki doktorlarınızla giderek. Hastalarla ücretsiz yüz yüze doktor hasta konsültasyonu yapabileceğiniz bir yöntemdir.

Health Tourism Clinics olarak bizlerde isteyen firmalar için yüz yüze doktor hasta buluşması gerçekleştirmekteyiz. info@healthtourismclinics.com mail adresimizle veya +90 551 841 70 70 numaradan bizlerle doktor hasta buluşması için iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışı Anlaşmaları
Yurtdışı Anlaşmaları

4. Yurtdışı Anlaşmaları

Yurtdışında hastaları ikna edip Türkiye’deki firmalara yönlendiren kişi veya kurumlarla anlaşma sağlayabilirsiniz. Yurtdışı anlaşmaları ile hasta sayınızı oldukça fazla sayılara çıkarabilirsiniz.

Ne kadar çok ülkedeki kişi veya kurumlarla iletişime geçip anlaşma sağlarsanız, hasta bulma olasılığınız o kadar artmaktadır.

Sağlık Turizm Platformları
Sağlık Turizm Platformları

5. Sağlık Turizm Platformları

Geldik geleceğin reklamsız hasta bulma yöntemine. Bu yöntem ile sağlık turizm platformlarına kliniğinizi ekleyerek uzun vadede, kaliteli ve organik hastalara erişim sağlayabileceksiniz.

Hastaların en çok güvendiği durumların başında gelen sağlık turizm platformları bir çok firma tarafından hala gereksiz para harcanan bir alan olarak görmektedir.

Sağlık turizm platformları hastalara organik şekilde ulaşarak, firmalarla hastaları buluşturan bir köprü görevi görmektedir. Hastalarda bu tarz platformların kötü yerlere yönlendirmeyeceğini bildiği için önceliğini bu yöne kaydırmaktadırlar.

health tourism clinics logos

Health Tourism Clinics

Türkiye kuruluşlu sağlık turizm platformu olan Health Tourism Clinics. Firmanızın, bu tarz platformlarda olmasının artıları şunlardır;

  • Reklamsız hasta bulmak
  • Hedef kitlenizde olmayan insanların sizleri bulması
  • Organik ve kaliteli lead almak
  • Hastaların kendi isteğiyle sizleri seçip, sizlerle iletişime geçmesi
  • Reklamlardan daha uyguna hasta almak
  • Reklamlara harcanan paradan daha uyguna platformlara dahil olmak.

Ortalama olarak bir çok sağlık turizm platformlarından alacağınız hizmetler bu şekildedir. Health Tourism Clinics olarak bizi diğer firmalardan ayırt eden en önemli özellikler şunlardır;

Health Tourism ClinicsDiğer Platformlar
Yıllık Tek Seferlik ÖdemeData Başı Ücret Ödenir
Firmaya Özel DataHerkese Gönderilen Data
Kaliteli ve Organik DataKalitesiz, Boş Data
SEO ile Organik Hasta BulurlarReklam Çıkıp Hasta Bulurlar

Sizde klinik, doktor veya hastane olarak Health Tourism Clinics‘te var olmak istiyorsanız. Klinik Ekle sayfamızdan istekte bulunabilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede sizlerle iletişime geçecektir.

Formu 1 dakikada doldurun ve sizler için en iyi klinikleri yönlendirelim.
Hazel D.
✅ Ücretsiz Çevrimiçi Danışmanlık ✅ Kliniklerden Ücretsiz Teklif Alın ✅ Randevularda Öncelik Sizin
© 2023 - Health Tourism Clinics. All rights reserved.
Neden Biz?
Health Tourism Clinics sizler için yüzlerce klinik arasında en iyilerini seçiyor. Üstelik bu hizmetten %100 Ücretsiz şekilde faydalanabilirsiniz. Yüzlerce kliniği tek tıkla karşılaştırıp en iyi fiyatı bulabilirsiniz. Siz bizlere hangi tedaviyi, ne kadar bütçeniz olduğunu ve ne zaman tedaviyi gerçekleştirmek istediğinizi belirtin, yeter. Daha sonrasında siz arkanıza yaslanın ve Health Tourism Clinics ekibi sizin için en ideal kliniği bulsun ve size yönlendirsin.
Ücretsiz
Uygun Fiyat
Klinik Karşılaştırma
Risk Yok
Şuan Sadece Araştırma Yapıyorum
Önümüzdeki Bir Kaç Ay İçinde Düşünüyorum
Bu Ay İçerisinde Operasyonu Düşünüyorum
İlkbaharda Operasyonu Düşünüyorum
Yazın Operasyonu Düşünüyorum
Sonbaharda Operasyonu Düşünüyorum
Kışın Operasyonu Düşünüyorum
€2.000 - €3.000
€3.000 - €4.000
€4.000 - €5.000
€5.000 - €7.000
€7.000 - €10.000
€10.000 +
Şuan Sadece Araştırma Yapıyorum
Önümüzdeki Bir Kaç Ay İçinde Düşünüyorum
Bu Ay İçerisinde Operasyonu Düşünüyorum
İlkbahar'da Operasyonu Düşünüyorum
Yaz'ın Operasyonu Düşünüyorum
Sonbahar'da Operasyonu Düşünüyorum
Kış'ın Operasyonu Düşünüyorum
€2.000 - €3.000
€3.000 - €4.000
€4.000 - €5.000
€5.000 - €7.000
€7.000 - €10.000
€10.000 +
Health Tourism Clinics
WhatsApp Aktif
👋 Merhabalar, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Health Tourism Clinics