Doktor - Hasta Buluşması
Doktor - Hasta Buluşması

Moodist Hospital

Tedavi Fiyatları

ECG (Electrocardiogram): Fiyat Sor
ECT (Electroconvulsive Therapy) : Fiyat Sor
ECT Preparatory (Eeg, Internal check-up, Neurology, Ecg, Lung x-ray, Blood tests : Fiyat Sor
EEG (Electroencephalogram): Fiyat Sor
EMG (Electromyography): Fiyat Sor
Ketamine Infusion Therapy : Fiyat Sor
Psikiyatrist Konsültasyonu: Fiyat Sor
TMS (Transcranial Magnetic Stimulation): Fiyat Sor
Formu 1 dakikada doldurun ve sizler için en iyi klinikleri bulalım.
HEALTH TOURISM CLINICS
Hazel D.
Kişisel Sağlık Danışmanınız ✅ Ücretsiz Çevrimiçi Danışmanlık ✅ Kliniklerden Ücretsiz Teklif Alın ✅ Randevularda Öncelik Sizin
5/5 - 11 Değerlendirme

Moodist Hospital Hakkında

Özel Moodist Hastanesi, 2016 yılından bu yana hizmet veren, modern bir yapıya sahip olan, Türkiye’nin önde gelen ruh ve sinir hastalıkları hastanesidir. Hastane, 10 bin 200 metrekare kapalı alana sahip olup, 8 katlı bir binada bulunmaktadır. 75 yatak kapasitesi, suit ve konforlu hasta odaları, çocuk ve yetişkin poliklinikleri, bağımlılık, kadın ruh sağlığı, acil psikiyatri bölümleri, EKT, TMS, EEG ve tüm psikolojik tanı testleri gibi birçok hizmeti bünyesinde barındırmaktadır. Moodist Hastanesi, akademik kimliğe sahip profesör, uzman hekim ve psikologlardan oluşan uzman bir kadroya sahiptir.

Moodist Hospital Doktorları ve Ekibi

Moodist Hastanesi, alanında uzmanlaşmış ve deneyimli bir doktor ve ekibe sahiptir. Hastanede yer alan doktorlar arasında Psikiyatri Uzmanları, Çocuk Ergen Psikiyatristleri, Nörologlar, Dahiliye Uzmanları, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanları gibi çeşitli uzmanlık alanlarından hekimler bulunmaktadır.

Moodist Hospital Tedaviler

Moodist Hastanesi, yetişkin psikiyatrisi, çocuk ergen psikiyatrisi, bağımlılık, nöroloji, psikoloji, dahiliye ve beslenme ve diyet gibi alanlarda tedavi hizmetleri sunmaktadır. Tedaviler, hastaların ihtiyaçlarına ve durumlarına özel olarak planlanmakta ve uygulanmaktadır.

Moodist Hospital Hizmetler

Moodist Hastanesi, hastalarına yüksek kalitede hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Hastanenin hizmetleri arasında poliklinik hizmetleri, yatarak tedavi, acil psikiyatri hizmetleri, tanı ve test uygulamaları, rehabilitasyon programları gibi birçok alan bulunmaktadır.

Moodist Hospital Fiyatları

Moodist Hastanesi, sunduğu hizmetlere göre rekabetçi fiyatlarla hastalarına hizmet sunmaktadır. Tedavi maliyetleri, hastanın ihtiyaçlarına, tedavi sürecinin karmaşıklığına ve kullanılan yöntemlere göre değişkenlik gösterebilir. Detaylı fiyatlandırma bilgisi için hastaneye başvurulabilir.

Moodist Hospital Yorumları

Moodist Hastanesi, hasta ve hasta yakınları tarafından olumlu geri bildirimler almaktadır. Hastaların memnuniyeti ve hizmet kalitesi, hastanenin öncelikli hedefleri arasında yer almaktadır.

Fadime ÇulfaFadime Çulfa
17:24 28 Mar 24
Ekrem Çulfa Hocamı Tavsiye Ediyorum
Meltem UyarMeltem Uyar
11:20 28 Mar 24
melis dabakmelis dabak
03:55 28 Mar 24
Kesinlikle paranızı çöpe atmayınız. Para tuzagı bir kurum. Hasta haklarından hakkında en ufak bir fikri olmayan bir kuruluş. Doktorun koydugu yanlış teşhisten tuttun, psikolog NİHAL ALTINER telefonuma iznim olmadan el koymuştur. Odama girip eşyalarımı karıştırıp telefonuma el koymuştu. Telefonumda şifre olmadığından içini karıştıracak kadar düştü ve üstelik hakkı olmamasına rağmen.KEndisinin insan özel hayatına saygısı yoktur. tedavide olsanız bile psikolog ve doktorların böyle bir hakkı yoktur. Ve bunu kendisi iyi niyet olarak adlandırdı. Kendinde bu durumu hak görüyor komik bir şekilde. Hukuksal olarak böyle bir hakkı yoktur. Hastanenin acilen hasta hakları konusunda kendini bilmez çalışanlara eğitim vermesi şarttır. Tedavi sürecim bittikten sonra önünden dahi geçmedim. Üstelik yanlış koydukları teşhisten dolayı 6 7 ay boyunca yanlış ilaçlar içtim.
ihsan tanihsan tan
08:47 23 Mar 24
İşlerinin uzmanı, fedakar bir ekip.
Ümmü ÖzgültekinÜmmü Özgültekin
15:37 22 Mar 24
Alanında önemli doktorları kadrosunda bulunduran, müşteri hizmetleri konusunda eksiksiz hizmet sağlayan bir hastane. Teşekkür ederiz.
Mehmet DoğanoğluMehmet Doğanoğlu
14:18 22 Mar 24
Hastane personelinden özellikle çok memnun kaldım. İlgi ve alaka çok güzel tebrik ediyorum herkesi, memnuniyetle tavsiye ediyorum.
Süleyman KarasoySüleyman Karasoy
14:17 22 Mar 24
Kadrosu yetkin ve başarılı, çalışanları da güler yüzlü.Tüm personele yapıcı ve çözüm odaklı yaklaşımları için teşekkür ederiz.
Yağmur SarıçiçekliYağmur Sarıçiçekli
17:18 18 Mar 24
Fiyat ne kadar acaba
mert çetinermert çetiner
12:41 16 Mar 24
Selman AyyıldızSelman Ayyıldız
22:40 15 Mar 24
Doktorlar, psikologlar, tüm çalışanlar her anlamda on numara hizmet veriliyor. Beklentilerimin üstünde bir hizmet verildiğini gördüm. Teşekkürler, iyi çalışmalar.
Merve TürkMerve Türk
21:15 15 Mar 24
Ersin SaritasErsin Saritas
20:20 15 Mar 24
Zeynep AkbulutZeynep Akbulut
19:57 09 Mar 24
Semra URGANCISemra URGANCI
18:54 09 Mar 24
Çok başarılı bir tedavi süreci geçirdik. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.
Huriye DoganogluHuriye Doganoglu
18:50 09 Mar 24
Profesyonel çalışan, sıcakkanlı bir tedavi ekibi var. Tedavi boyunca büyük bir şefkatle ve özveriyle yaklaştılar. Her birine sevgiler,saygılar...
Safi ŞenelSafi Şenel
16:33 09 Mar 24
İnsan hayatta zoru yaşadığında etrafında kimseyi bulamıyor. Sizi karşımıza çıkaran Rabbime şükürler olsun.
Ezgi İnanEzgi İnan
15:58 09 Mar 24
Sıtar hocanın uyguladığı tedaviden çok memnun kaldık. Mesleki bilgisinin yanı sıra danışanlarına yaklaşımı ve güler yüzü bizi oldukça etkiledi. Kendisine çok teşekkür ederiz.
kadir gûlkadir gûl
14:51 29 Feb 24
Dr Süveybe Hocam sağolsun ilk defa, gittiğim bir terapi görüşmesinden fayda gördüm. Bilgisi ve tecrübesiyle hayatıma dokunduğu için kendisine minnettarım. Gerçekten güzel bir kurum moodist
Mesude UlutaşMesude Ulutaş
09:54 29 Feb 24
Birçok merkez deneyimimiz oldu ancak en fazla verimlilik sağladığınız ve kendimizi iyi hissettiğimiz yer burasıdır.. çok teşekkürler ilgi alakanız ve güzel hizmetiniz adına..
Arif SoyluArif Soylu
09:47 29 Feb 24
Aişe SoyluAişe Soylu
09:45 29 Feb 24
Civan DurmusCivan Durmus
09:45 29 Feb 24
Emine AcarEmine Acar
07:58 26 Feb 24
Özel Moodist hastanesine Afyonkarahisardan oğlumuz için geldik. Randevu saatimize trafik sebebiyle geciktiğimizi belirtmemize rağmen daha ileri bir tarihe gün almak durumu söz konusu oldu. Hasta hakları sorumlusu Nur Gül hanım tüm samimiyetiyle ve güler yüzüyle bizleri karşıladı ve sorunumuzu çözdü.Psikoloğumuz Anıl Usta hocama ve Hasta hakları sorumlusu Nur Gül hanıma anlayışları ,ilgileri samimiyetleri için sonsuz teşekkür ederiz 🥰♥️💐
Mesut ŞensoyMesut Şensoy
10:19 25 Feb 24
Yapılan tedavilerden çok fayda gördük bu konuda hiç haklarını yiyemem. Tedavinin yanı sırada doktorumuzun bizi doğru yönlendirmeleriyle tedavimizde başarılı olduk. Ayrıca süreçte bize destek olan Hasta Hakları birimine çok teşekkür etmek istiyorum asla kendinizi yalnız hissetmiyorsunuz. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.
Yağmur BayrakdarlarYağmur Bayrakdarlar
16:35 21 Feb 24
Sürekli kullanılması gereken ilaç yazıp (en az 6 ay kullanılması gereken) ayda bir 3600tl karşılığında muayeneyi kabul etmediğim için ilaç yazmayı reddeden para düşkünü işletme
Genet BabecheGenet Babeche
13:06 21 Feb 24
Oğlumla iletişim kurmak imkansızdı. Buraya bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldik ve doktorlar benim için imkansızı başardı diyebilirim.
Veda MekonnenVeda Mekonnen
12:59 21 Feb 24
Oldukça temiz bir hastaneydi. Doktorların verdiği psikiyatrik tavsiyeler benim için çok faydalı oldu. Personele çok teşekkürler.
ilayda Altıntaşilayda Altıntaş
10:12 18 Feb 24
SAKIN GİTMEYİN! SAKIN!Hem paranıza hem zamanınıza yazık. Uzak durun. Eksi puan olmadığı için 1 puan verdim. Onu bile hak etmiyor.
Cin AliCin Ali
10:01 15 Feb 24
Tamamen tuzak çocuğumuzu götürdük 10 dakika otizm dendi onca yere götürdük otizm değil uyaran eksikliği .Beykoz devlet hastanesi götürdük orda da uyaran eksikliği dil ve oyun grupu na verin denildi.insanlarin en değerli varlıkları çocuklari 10 dakika içinde nasıl bir çöküntüye koyduklarina şahit oldum ve yaşadım .daha sonrasında arayıp bunu moodist bildirdim ama cevap olarak tamamen parasal düşündükleri için hala otizm diye savundular 10 dakika gördükleri çocuğa..çocuğumda göz. Teması iletisim ve herşey var Ken öyle dediler.bos yere gitmeyin gidin devlet hastanelerine
Sul TemSul Tem
20:56 09 Feb 24
Psikiyatri bölümünde tedavisi iyi olan ilgilenen hastane lakin yatista çıkarken masraflı bir yuk parası çıkaran hastane parası çok olan ugrasin bin düşünün bence
Sevim DemirelSevim Demirel
05:19 08 Feb 24
Biz hastamızı götürdük, hastamız iyi olacağına, tersine ilaç bağımlısı yaptılar.. Lüks otel gibi elimizde ne varsa satık oraya yatırdık.. Para kalmayınca iyileşmeden hastamızı çıkardık.. Devlet hastanesinde ayakta tedaviylen iyi oldu.. Sakın düşmeyin o hastanelere para tuzağı... Sağlıklı günler dilerim..
unal Konuralpunal Konuralp
15:07 28 Jan 24
Kesinlikle uzak durun. Bu hastane insanların zor durumunu kullanan bir ticarethane. Yatış için istedikleri fiyatı bir sorun anlarsınız. Birde hastane gercekten verdiğiniz fiyatı haketmeyecek kadar kalitesiz. Arkadaşım kaldı çalışanlar aksi . İyi bakılmıyor kimse . Farklı hastaneler araştırın. Çok daha uyguna çok daha kaliteli hastaneler var. Yazık günah size…
uğur başaranuğur başaran
09:47 03 Dec 23
pazartesi başladığım tedavi sürecinde cumartesi ayrıldım. kendi isteğimle deneyimlerimi anlatayım. birincisi odalar düşündüğü gibi lüks değil tatile gidersiniz 3* oteller varya aynen o şekilde kat sorumluluları çok yetersiz birşey talep ettiğinizde sanki cezaevinde yatan mahkum gibi davranıyorlar. görevlilerin size bakış acısı toplumdan kopmuş başaramayacak insanlar gözü ile bakıyorlar. ayrılma sebebimi anlatayım . odada sadece 1 adet elektrik prizi var tam 3 gün 3lü kablo istedim aynı zamanada uyku apnesi hastasıyım onu elektriğe taktığımda bilgisayarı elektiriğe takacak priz yok 1 gün istedim bakacaz 2 gün istedim bakalım 3 gün istedim tekniğe bilgi verdik baktım bunlar bu işi çözemeyecek kendi ailem ile dışardan kendim satın aldım kabloyu istedim hastane kurallları gereği kabloyu veremeyiz neden kendinizi asma riskinden dolayı kabloyu veremeyiz . dedimki kendimi asmak istesem notebook 3 metre kablosu var onla asardım . bu kadar basit bu kadar bilgisiz elemanlarla çalışıyorlar . hastaneyi tercih ederken dikkat almanızı tavsiye ediyorum . unutmayınki bedelini ödediğiniz yerin sizinle dalga geçmesine izin vermeyin .
Nur ŞahinNur Şahin
21:24 11 Oct 23
ben 28 yaşında diyetisyen ve veri analisti Nur Şahin; 17 yaşından beri tedavi süreci devam eden bipolar bozukluk tanılı hastayım ve Uzman Dr. Jale Mursalovadan aile isteği üzerine görüşmelere gitmeye başladım; ilk görüşme sonrasında 10 gün sonra tekrar gelin dedi ve ilk 2 görüşme için 1.800 TL ödeme talep edildi. ilk seansta 1 saat görüşme yapan doktor Jale Mursalova sonra ki görüşmelerde sırayla 25 dakika ve 15 dakika görüştü. son seans için ise arada 10 gün olmasını uygun gördü ve ödeme için bankoya gittiğimde 2.300 TL istediler. Jale hanım beni daha 2. kez görmesine rağmen; yatış olması gerektiğini söyledi ve mani döneminde olduğumu iddia etti, benim sosyal hayatım ve sosyal çevrem hakkında bir bilgisi veya soruları olmamasına rağmen böyle bir kararı nasıl verdiğini; üstün analiz yeteneğini ve hastanenin en hassas kitleyi nasıl dolar gözlükleriyle gördükleri beni çok üzdü ve inanılmaz derecede kırdı. Hasta bir insana üstelik bu hastalık duygu hastalığı ki çok çok hassas; böyle bir yaklaşım da bulunmasını nasıl etik bulabiliyor gerçekten hayret ettim. Tekrar kapısından geçmeyeceğim bir hastane Moodist asla tavsiye etmiyorum. Bir doktor asla hastasının özel hayatıyla ilgili sorular sormamalı ve hastasının gelecek planlamalıyla ilgili kendini karar mercii olarak görmemeli, çok yazık o kadar eğitim ve çaba tamamen çöp. üzücü
js_loader

Moodist Hospital Neden Seçilmeli?

Moodist Hastanesi, uzman kadrosu, yenilikçi yaklaşımları, modern tesisleri ve hasta odaklı hizmet anlayışıyla öne çıkmaktadır. Hastaların mahremiyetine ve güvenliğine önem veren, bilime dayalı tedavi yöntemleriyle hizmet sunan bir sağlık kuruluşudur.

Moodist Hospital Konumu

Moodist Hastanesi, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda, Acıbadem semtinde bulunmaktadır. Şehrin merkezi noktalarına yakınlığı ve ulaşım kolaylığı, hastalar için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Adresi: Acıbadem, Çeçen Sok. No:52, 34660 Üsküdar/İstanbul

Hizmetler

Havalimanı Transferi
Online Doktor Danışmanlığı
Otel Rezervasyonu
Otel Transferi
Özel Şoför Hizmeti
Sağlık Sigortası Koordinasyonu
Tercüme Hizmetleri

Tercüman Hizmeti

Almanca
Fransızca
İngilizce
İspanyolca
İtalyanca
Romence
Rusça
Türkçe
Yunanca

Tedavi Hizmetleri

Hastaneler
Psikiyatri
Alkol Bağımlılığı
Amfetamin ve Metamfetamin (Met) Bağımlılığı
Anksiyete (Kaygı) Bozukluğu
Bağımlılık Merkezi (AMATEM)
Bipolar Bozukluk
Bonzai Bağımlılığı
Cep Telefonu Bağımlılığı (Nomofobi)
Cinsel İşlev Bozuklukları Tedavi Merkezi
Çocuk Ergen Psikiyatri Merkezi
Çocuk ve Gençlerde Madde Bağımlılığı
Çocuklarda ve Ergenlerde Anksiyete (Kaygı) Bozukluğu
Çocuklarda ve Ergenlerde Cinsel Gelişim
Çocuklarda ve Ergenlerde Depresyon
Çocuklarda ve Ergenlerde Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu
Çocuklarda ve Ergenlerde Kardeş Kıskançlığı
Çocuklarda ve Ergenlerde Uyku Bozukluğu
Çocuklarda ve Ergenlerde Yeme Bozukluğu
Depresyon
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB)
Dissosiyatif Bozukluklar
Ekstazi (MDMA) Bağımlılığı
Eroin Bağımlılığı
Esrar Bağımlılığı
İnternet ve Oyun Bağımlılığı
Kişilik Bozuklukları
Kokain Bağımlılığı
Kumar Bağımlılığı Tedavi Merkezi
Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB)
Opiat (Opioid) Bağımlılığı
Otizm Spektrum Bozukluğu
Seks Bağımlılığı
Sigara ve Tütün (Nikotin) Bağımlılığı
Şizofreni ve Diğer Psikotik Bozukluklar
Somatoform Bozukluk
Taş (Crack) Bağımlılığı
Travma Sonrası Stres Bozukluğu Tedavi Merkezi
Uçucu Madde Bağımlılığı
Yetişkin Psikiyatri Merkezi

İncelemeler

3
4.7
Edanur Ecevit
3 ay önce
Güleryüz ve anlayısla beni her zaman dinleyen, yardımcı olan Hasta Hakları Birimine Çok teşekkür etmek istiyorum. Doktorumuz Cansu hocamız ve psikoloğumuz Anıl beyden Çok memnunuz. Allah hepsinden razı olsun.
Genet Babeche
3 ay önce
It was impossible to communicate with my son. We came here on the recommendation of a friend and I can say that the doctors did the impossible for me.
Ahmet Gul
5 ay önce
Danışmanlarından çalışanlarına pozitif bir ortam.Doktorkarin Tavsiyelerine ve Tedavi şanslarını uyulması lazım
Tavsiye ediyorum
Teşekkürler Moodist

İnceleme Yaz

Misafir Olarak İnceleme Gönder
Tecrübelerinizi Paylaşın.
Fotoğraf Ekle
Formu 1 dakikada doldurun ve sizler için en iyi klinikleri bulalım.
HEALTH TOURISM CLINICS
Hazel D.
Kişisel Sağlık Danışmanınız ✅ Ücretsiz Çevrimiçi Danışmanlık ✅ Kliniklerden Ücretsiz Teklif Alın ✅ Randevularda Öncelik Sizin