Sorumluluk Reddi

Health Tourism Clinics tıbbi hizmet sağlayıcılarına aracılık eden bir internet platformudur. Platform, tıbbi hizmet sağlayıcıları tarafından sunulan teklifler, bu tekliflerde yer alan hizmetler, bu hizmetlerin sunumu veya kalitesi hakkında herhangi bir garanti vermez ve sorumluluk kabul etmez.

Health Tourism Clinics ve müşteri arasında hiçbir sözleşme yapılmaz. Hukuki ilişki, yalnızca müşteri ile tıbbi hizmet sağlayıcı arasında kurulur.

Health Tourism Clinics hasta ve klinikler arasında köprü görevini gören bir platformdur. Hastanın istediği tedavi yönteminde en iyi klinikleri hastaya yönlendirmekteyiz. Böylelikle hasta ve klinikler arasında ki bağlantıyı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Platform üzerinde sağlanan bilgiler, tıbbi sağlayıcılar ve üçüncü taraflar tarafından sağlanır. Bu bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır ve tıbbi tavsiye veya muayene yerine geçmez. Herhangi bir mal veya hizmetin satın alınması öncesi, sırası veya sonrasında müşteriye iletilen bilgiler, doktor muayenesi ve konsültasyonun yerini alamaz. Tıbbi tedavi kararlarının temelini oluşturamaz.

Health Tourism Clinics tıbbi sağlayıcılar tarafından sunulan tedavi, cerrahi işlem veya diğer hizmetlerden sorumlu değildir. Ayrıca, tıbbi sağlayıcıların önerileri, uygulamaları, cerrahi işlemleri veya diğer hizmetlerden doğan herhangi bir malpraktis iddiasından doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu değildir, şu an veya gelecekte.

Müşteri, bu web sitesini ziyaret ederek ve bu formu doldurarak, sözleşme oluşturulmadan veya platform üzerinden sunulan herhangi bir mal veya hizmet satın alınmadan önce bu feragatname hakkında bilgilendirildiğini, feragatnameyi kabul ettiğini ve bu nedenle platforma karşı herhangi bir talepte bulunamayacağını, sözleşme ilişkisinin bilincinde olduğunu, anladığını ve kabul ettiğini otomatik olarak ve açıkça kabul eder ve beyan eder.

Herhangi bir tazminat talebi, rücu talebi, acı ve ıstırap tazminatı veya tıbbi hizmet sağlayıcı ile yapılan sözleşmeye dayalı diğer eylemler ve talepler, yalnızca ilgili tıbbi hizmet sağlayıcıya karşı yöneltilebilir. Health Tourism Clinics herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

© 2023 - Health Tourism Clinics. All rights reserved.
Neden Biz?
Health Tourism Clinics sizler için yüzlerce klinik arasında en iyilerini seçiyor. Üstelik bu hizmetten %100 Ücretsiz şekilde faydalanabilirsiniz. Yüzlerce kliniği tek tıkla karşılaştırıp en iyi fiyatı bulabilirsiniz. Siz bizlere hangi tedaviyi, ne kadar bütçeniz olduğunu ve ne zaman tedaviyi gerçekleştirmek istediğinizi belirtin, yeter. Daha sonrasında siz arkanıza yaslanın ve Health Tourism Clinics ekibi sizin için en ideal kliniği bulsun ve size yönlendirsin.
Ücretsiz
Uygun Fiyat
Klinik Karşılaştırma
Risk Yok
Şuan Sadece Araştırma Yapıyorum
Önümüzdeki Bir Kaç Ay İçinde Düşünüyorum
Bu Ay İçerisinde Operasyonu Düşünüyorum
İlkbaharda Operasyonu Düşünüyorum
Yazın Operasyonu Düşünüyorum
Sonbaharda Operasyonu Düşünüyorum
Kışın Operasyonu Düşünüyorum
€2.000 - €3.000
€3.000 - €4.000
€4.000 - €5.000
€5.000 - €7.000
€7.000 - €10.000
€10.000 +
Şuan Sadece Araştırma Yapıyorum
Önümüzdeki Bir Kaç Ay İçinde Düşünüyorum
Bu Ay İçerisinde Operasyonu Düşünüyorum
İlkbahar'da Operasyonu Düşünüyorum
Yaz'ın Operasyonu Düşünüyorum
Sonbahar'da Operasyonu Düşünüyorum
Kış'ın Operasyonu Düşünüyorum
€2.000 - €3.000
€3.000 - €4.000
€4.000 - €5.000
€5.000 - €7.000
€7.000 - €10.000
€10.000 +
Health Tourism Clinics
WhatsApp Aktif
👋 Merhabalar, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Health Tourism Clinics