İçerik Tablosu gizle Safe Urology Clinic Hakkında Safe Urology Clinic Tedaviler Safe Urology Clinic Hizmetler Safe Urology Clinic Fiyatları Safe Urology Clinic Yorumları Safe Urology Clinic Neden Seçilmeli? Safe Urology Clinic Konumu Safe Urology Clinic Hakkında Safe Urology Clinic, İstanbul’da bulunan bir sağlık merkezi olup, JCI (Joint Commission International – sağlık hizmetlerinde altın standart) hastanelerinde […]"/>

Safe Urology Clinic

Formu 1 dakikada doldurun ve sizler için en iyi klinikleri yönlendirelim.
✅ Ücretsiz Çevrimiçi Danışmanlık ✅ Kliniklerden Ücretsiz Teklif Alın ✅ Randevularda Öncelik Sizin
5/5 - 2 Değerlendirme

Safe Urology Clinic Hakkında

Safe Urology Clinic, İstanbul’da bulunan bir sağlık merkezi olup, JCI (Joint Commission International – sağlık hizmetlerinde altın standart) hastanelerinde Yrd. Doç. Dr. Tuncay Taş ve ekibi tarafından hastaların operasyonları gerçekleştirilmektedir. Her yıl çoğunlukla yurtdışından gelen hastalar, ülkelerinde bulunmayan veya maliyet açısından uygun olmayan özel sağlık hizmetleri için İstanbul’daki lokalizasyonumuza başvurmaktadır. Safe Urology, Türkiye’deki saygın bir tıbbi merkezlerden biridir ve tüm uluslararası hastalara ve ailelerine kaliteli hizmet ve bakım sunmaktadır.

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN
✅ Ücretsiz Çevrimiçi Danışmanlık ✅ Kliniklerden Ücretsiz Teklif Alın ✅ Randevularda Öncelik Sizin

Safe Urology Clinic Tedaviler

Safe Urology Clinic’te bir dizi üroloji tedavisi sunulmaktadır. Bunlar arasında ürolojik kanserlerin cerrahi tedavileri, prostat hastalıkları, böbrek taşları, idrar yolu enfeksiyonları gibi sorunların tedavisi yer almaktadır. Uzmanlarımız, son teknoloji ekipmanlar ve ileri cerrahi tekniklerle hastalarımıza en iyi tedaviyi sağlamaktadır.

Safe Urology Clinic Hizmetler

Safe Urology Clinic, hastalarına bir dizi uzmanlık hizmeti sunmaktadır. Bunlar arasında preoperatif ve postoperatif bakım, hasta odaklı hizmetler, aile destek hizmetleri, seyahat düzenlemeleri ve dil çevirisi hizmetleri bulunmaktadır. Kliniğimiz, uluslararası hastaların konforlu ve sorunsuz bir deneyim yaşamasını sağlamak için her türlü detayı düşünmektedir.

Safe Urology Clinic Fiyatları

Safe Urology Clinic, her hastanın ihtiyaçlarına ve tedavi planlarına göre farklı fiyatlandırma politikaları uygulamaktadır. Bu nedenle, tedaviye bağlı olarak fiyatlar dalgalanabilir. Tedavi için detaylı bir fiyatlandırma ve ödeme planı için kliniğimizle iletişime geçmeniz önerilir.

Safe Urology Clinic Yorumları

Safe Urology Clinic’e başvuran hastalarımızın geri bildirimleri oldukça olumlu olup, kliniğimizin yüksek kaliteli hizmeti ve hasta odaklı yaklaşımı takdir edilmektedir. Birçok hastamız, klinik deneyimlerini memnuniyetle paylaşmış ve başarılı sonuçlar elde etmelerinde kliniğimizin rolünü vurgulamıştır.

Safe Urology Clinic Neden Seçilmeli?

Safe Urology Clinic, sadece alanında uzmanlaşmış bir doktor ve ekibi tarafından yönetilmemekle birlikte, uluslararası kabul gören sağlık standartlarına uygun bir şekilde hizmet veren JCI onaylı hastanelerde faaliyet göstermektedir. Ayrıca, Türkiye’deki saygın ve kaliteli sağlık merkezlerinden biri olan kliniğimiz, hasta ve ailelerine özenli ve hızlı hizmet sunmasıyla da tercih edilmelidir.

Safe Urology Clinic Konumu

Safe Urology Clinic, İstanbul’un Şişli ilçesinde bulunmaktadır. Detaylı adresimiz Hakkı Yeten Caddesi Ferah Sok No:22, 34365 Şişli, İstanbul şeklindedir. Kliniğimize kolaylıkla ulaşabileceğiniz merkezi bir konumdadır.

Hizmetler

24 Saat Açık
Acil Servis Hizmeti
Hafta Sonları Açık
Havalimanı Transferi
Online Doktor Danışmanlığı
Otel Rezervasyonu
Otel Transferi
Özel Şoför Hizmeti
Tercüme Hizmetleri

Tercüman Hizmeti

Fransızca
İngilizce
Rusça
Türkçe

Tedavi Hizmetleri

Penis Büyütme Ameliyatı

İnceleme Yaz

Misafir Olarak İnceleme Gönder
Tecrübelerinizi Paylaşın.
Fotoğraf Ekle
Formu 1 dakikada doldurun ve sizler için en iyi klinikleri yönlendirelim.
Hazel D.
✅ Ücretsiz Çevrimiçi Danışmanlık ✅ Kliniklerden Ücretsiz Teklif Alın ✅ Randevularda Öncelik Sizin
© 2023 - Health Tourism Clinics. All rights reserved.
Neden Biz?
Health Tourism Clinics sizler için yüzlerce klinik arasında en iyilerini seçiyor. Üstelik bu hizmetten %100 Ücretsiz şekilde faydalanabilirsiniz. Yüzlerce kliniği tek tıkla karşılaştırıp en iyi fiyatı bulabilirsiniz. Siz bizlere hangi tedaviyi, ne kadar bütçeniz olduğunu ve ne zaman tedaviyi gerçekleştirmek istediğinizi belirtin, yeter. Daha sonrasında siz arkanıza yaslanın ve Health Tourism Clinics ekibi sizin için en ideal kliniği bulsun ve size yönlendirsin.
Ücretsiz
Uygun Fiyat
Klinik Karşılaştırma
Risk Yok
Şuan Sadece Araştırma Yapıyorum
Önümüzdeki Bir Kaç Ay İçinde Düşünüyorum
Bu Ay İçerisinde Operasyonu Düşünüyorum
İlkbaharda Operasyonu Düşünüyorum
Yazın Operasyonu Düşünüyorum
Sonbaharda Operasyonu Düşünüyorum
Kışın Operasyonu Düşünüyorum
€2.000 - €3.000
€3.000 - €4.000
€4.000 - €5.000
€5.000 - €7.000
€7.000 - €10.000
€10.000 +
Şuan Sadece Araştırma Yapıyorum
Önümüzdeki Bir Kaç Ay İçinde Düşünüyorum
Bu Ay İçerisinde Operasyonu Düşünüyorum
İlkbahar'da Operasyonu Düşünüyorum
Yaz'ın Operasyonu Düşünüyorum
Sonbahar'da Operasyonu Düşünüyorum
Kış'ın Operasyonu Düşünüyorum
€2.000 - €3.000
€3.000 - €4.000
€4.000 - €5.000
€5.000 - €7.000
€7.000 - €10.000
€10.000 +
Health Tourism Clinics
WhatsApp Aktif
👋 Merhabalar, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Health Tourism Clinics